Onze toppers van 2016: 

NK teamzeilen voor verenigingen                               :   Mandy Mulder, Anneloes van Veen, Nina Keijzer, Afrodite Zegers, Carrie Howe, Mischa Heemskerk, Shannen Marck, Erik Wesselman
NK SB20 en KK maxfun25                                         :   Marco van Driel, Martijn Worseling, Joost Assmann
Wereldkampioen A-cat                                               :   Mischa Heemskerk
KK ORC Sportboot                                                     :   Marco van Driel, Bart Leerling, Martijn Worseling, Joost Assmann
Olympische Spelen 470                                              :   Mandy Mulder, Afrodite Zegers, Anneloes van Veen
Delta Lloyd Open Dutch Championship 2016 49erfx :  Jeske Kisters
Wereldkampioen Laser 4.7                                          :  Emma Savelon
Junior Wereldkampioen 49erFx                                   :   Bart Lambriex
UK national dragon champs                                       :  Joost Houweling

Onze toppers van 2015:

 

 

Onze toppers van 2014:

 

 

Onze toppers van 2013:

Zwitsers Kampioen Laser Standaard 2013                 :  Nils Theuninck 
Laser Nederlands Kampioen vrouwen &                     : Dewi Couvert
Winnaar Conny van Rietschoten Flyer Trofee 2013
NK Kampioen 470                                                       : Afrodite Kyranakou/Zegers Anneloes van Veen
Nederlands Kampioen ONK Matchracen                   :  Thomas Allart
Europees Kampioen Nacra 17                                    : Mandy Mulder
NK Lemsteraak kampioen                                          :  Kalle Coster
Klasse Kampioen RS500                                            :  Jody de Jager en Marleen Caroline Blomsma
Solo 2013 National Championship & Nations Cup    :  Marleen Galliard
Nederlands Kampioen Delta Lloyd ONK J22 &         : Jean Michel Lautier
Winnaar North Sea Regatta (J22)
Winnaar Ronde van Texel 2013                                 : Micha Heemskerk
NK 2.4m                                                                     : Thierry Schmitter
Klasse Kampioen ORC1-Zuid                                    : Leon Westhoeve
Nederlands Kampioen Spanker                                 :  Frans van Schellen
Nederlands Kampioen Melches24 klasse                 :  Frank Lieve
 

 

 

 

Mist u hier een kampien? Mail naar voorzitter@braassemermeer.nl en wij zullen hem of haar aan deze pagina toevoegen!