Ons adres

WV Braassemermeer
Noorderhem 2
2371EC Roelofarendsveen

Telefoon club/haven: 071-3312326  
Telefoon secretariaat: 071-3310834

Het secretariaat is iedere vrijdagochtend geopend van 10-12 uur en op dat tijdstip telefonisch bereikbaar op telefoonnummer 071-3310834. Via secretaris@braassemermeer.nl kunt u per e-mail contact leggen met de Watersport Vereniging Braassemermeer.

Routebeschrijving


Rijksweg A4: van Amsterdam richting Den Haag / Rotterdam:
Afslag Roelofarendsveen (afslagnr. 5), einde afslag links, 1e rotonde rechtdoor, 2e rotonde rechtsaf (Braassemdreef), bij kruising linksaf (centrum), einde weg (T-splitsing) rechts, over brug 1e weg rechts (Noorderhemweg), einde weg WV Braassemermeer.

Rijksweg A4: van Rotterdam / Den Haag richting Amsterdam:
Afslag Roelofarendsveen (afslagnr. 5), einde afslag op de rotonde rechtdoor en op de 2e rotonde rechtsaf (Braassemdreef), bij kruising linksaf (centrum), einde weg (T-splitsing) rechts, over brug 1e weg rechts (Noorderhemweg), einde weg WV Braassemermeer.

Rijksweg A44: van Scheveningen / Den Haag / Wassenaar richting Amsterdam:
Afslag Oude Wetering (afslagnr. 1), einde afslag links, borden Roelofarendsveen volgen, na brug over Ringvaart rechtdoor, 1e rotonde links, einde weg rechts, weg volgen, na 1e wegversmalling 1e weg links (Noorderhemweg), einde weg WV Braassemermeer.

Wie, wat, waar..

Wouter van de Gronden

Voorzitter 06 547 30 547

voorzitter@braassemermeer.nl

Astarte Krijgsman

Penningmeester

Penningmeester@braassemermeer.nl

Bert van de Berkhof

Secretaris

secretaris@braassemermeer.nl

Hans Kol

Wedstrijden

wedstrijden@braassemermeer.nl

Ruben Holtz

Trainingen

trainingen@braassemermeer.nl

Rob de Jeu

Opleidingen

opleidingen@braassemermeer.nl

Theo Meus

Haven & Materieel

havenenmaterieel@braassemermeer.nl

Wedstrijdcommissie

o.l.v. Marijke Hasselman

wedcom@braassemermeer.nl

Benjamin Wempe

Hoofdtrainer

hoofdtrainer@braassemermeer.nl

René van der Kaaden

Coördinator Opleidingen

Online Redactie

Nathalie Vreeburg

redactie@braassemermeer.nl

Redactiecommissie

In de in-en externe communicatie van de WV neemt de website een belangrijke plaats in. Doelstelling van de site is om leden en belangstellenden tijdig, juist en volledig te informeren. Nieuws is daarbij een belangrijke peiler. In de nieuwsgeving staat de redactiecommissie centraal. Voor onderwerpen als bv "tarieven", "haven" etc. zijn de verschillende bestuursleden verantwoordelijk. 

Heeft u een suggestie voor de website, een verslag of een nieuwswaardig item, mail dan naar redactie@braassemermeer.nl.

WV Braassemermeer op Social Media

U kunt ons ook vinden op diverse sociale media

Facebook WV Braassemermeer
Facebook Braassem Sailing Academy
Instagram
Twitter (soms tijdens wedstrijden)
 

Wie, Wat en Waar?

Heeft u een vraag? In onderstaand lijstje ziet u wie u kunt benaderen voor de diverse zaken. 

Agenda Bert van den Berkhof agenda@braassemermeer.nl
Ligplaatsen en stalling Theo Meus ligplaatsen@braassemermeer.nl
Wedstrijden Hans Kol wedstrijden@braassemermeer.nl
Wedstrijdcomité Marijke Hasselman wedcom@braassemermeer.nl
Dinsdagavondwedstrijden (DiZeBra) Willem van der Kroft DiZeBra@braassemermeer.nl
Opleidingen Rob de Jeu opleidingen@braassemermeer.nl
Trainingen Ruben Holtz trainingen@braassemermeer.nl
Haven en materieel Theo Meus havenenmaterieel@braassemermeer.nl
Rib's beheer en onderhoud Bert van den Berkhof, René vd Kaaden bootbeheer@braassemermeer.nl
Website redactie Nathalie Vreeburg redactie@braassemermeer.nl
Digitale Noorderhem Nathalie Vreeburg nieuwsbrief@braassemermeer.nl
Clubhuis Astarte Krijgsman clubhuis@braassemermeer.nl
Lidmaatschappen e.d.  Bert van den Berkhof secretaris@braassemermeer.nl
Financien Astarte Krijgsman penningmeester@braassemermeer.nl
Algemeen Wouter van der Gronden voorzitter@braassemermeer.nl
Facturen e.d. Antoon Jansen administratie@braassemermeer.nl
Vertrouwenspersoon Lidewij van der Gronden vertrouwenspersoon@braassemermeer.nl

 

Clubhuis/ Horeca

Het prima geoutilleerde clubhuis van Yacht Club Noorderhem is gelegen op een unieke lokatie. Vanuit de ledenzaal en vanaf het balkon (beide op de 1e verdieping) heeft u schitterend uitzicht over vrijwel het gehele Braassemermeer. Het clubhuis bevat naast de grote ledenzaal ook het zgn. Braassem Café dat uitstekend geschikt is voor kleinere gezelschappen. 

Openingstijden Horeca (onder voorbehoud): klik HIER

 

Beheer haven:

Ron Azier 071 3312326 / 06 21874828