Jaar Naam/namen: Titel Klasse
1928 Cor van Staveren OS Zilver 8-meter-klasse
1951 Jac. Kraan   Henk Kraan NK Sharpie
1952 Gerrit van Wijk NK Draak
1952 W. van Staveren NK Pampus
1952 Cor van Staveren   C.A. van Staveren   J. Bulk NK Regenboog
1952 Jac. Kraan   Henk Kraan NK Sharpie
1953 Jac. Kraan   Henk Kraan NK Sharpie
1954 Jac. Kraan   Henk Kraan NK Sharpie
1955 Jac. Kraan   Henk Kraan NK Sharpie
1956 Jac. Kraan NK FD
1956 Jac. Kraan   Henk Kraan NK Sharpie
1957 Jac. Kraan NK FD
1957 Bart Kraan   T. Kraan NK Sharpie
1958 Jan van Staveren NK Sharpie
1959 Bart Kraan   T. Kraan NK Sharpie
1961 Bart Kraan   Henk Kraan EK FD
1961 Bart Kraan   Henk Kraan NK FD
1961 Jan van Staveren NK Sharpie
1961 E.J. Hoppe NK Valk
1961 Bouw van Wijk   J. Bochove NK Vrijheid
1962 Jan van Staveren PIP 16m2
1962 Jan van Staveren   Henk Kraan NK FD
1962 Bouw van Wijk   J. Bochove NK Vrijheid
1963 Guus Bierman NK FD
1963 Cor van Staveren   J. Bulk   J. Bochove NK Regenboog
1965 Bouw van Wijk PIP 16m2
1965 Bouw van Wijk   Thijs Kok Jan Kok NK Regenboog
1966 Bouw van Wijk PIP 16m2
1966 Bouw van Wijk   Thijs Kok   Jan Kok NK Regenboog
1966 Bart Kraan   C.N. Vroege NK Valk
1967 Bart Kraan   C.N. Vroege   G.A. Vroege NK Valk
1968 Bart Kraan   C.N. Vroege   G.A. Vroege NK Valk
1969 Max Behrend   Hans Gaillard NK 12vts jol
1969 Fred Imhoff NK FD
1969 F. Beck NK Finn
1969 Bart Kraan NK Valk
1970 Berita Valk   Remco Valk NK Jeugdboot
1970 Jan van Staveren NK Regenboog
1970 Bart Kraan NK Valk
1971 Kees van der Vlugt NK FJ
1971 Jan van Staveren   J. Bulk NK Regenboog
1971 Max Behrend NK Solo
1972 Jan van Staveren NK 16m2
1972 M.W. van Paridon. NK Schakel
1973 Jan van Staveren   Thea van der Veld   Ben Bartels NK Regenboog
1973 Bart Kraan   C.N. Vroege   G. Boot NK Valk
1974 Fred Imhoff PIP 16m2
1974 Berita Valk   Gonneke de Vos EK 420 dames
1974 Bouw van Wijk   Ton Theunissen   Frans Zitman NK Regenboog
1974 Fred Imhoff NK Solo
1974 Fred Imhoff WK Solo
1974 Bart Kraan   Paula Kraan   C.N. Vroege NK Valk
1975 Jan van Staveren   Fred Bulk NK Regenboog
1975 Frank de Vos NK Solo
1975 Bart Kraan   Paula Kraan   C.N. Vroege NK Valk
1976 Bart Kraan  Bart Kraan jr. NK 16m2
1976 Fred Imhoff PIP 16m2
1976 Fred Imhoff NK Randmeer
1976 Bart Kraan   Paula Kraan   C.N. Vroege NK Valk
1977 Ronald Dominicus NK Contender
1977 Fred Imhoff NK FD
1978 Ronald Dominicus NK Contender
1979 Ronald Dominicus NK Contender
1979 Peter Mertens NK Sunfish
1980 Josje Dominicus   Kim Amons NK 420
1980 Jan van Staveren   Ben Bartels   J. van de Wetering NK Regenboog
1980 Wouter Hagoort   Fred Bulk NK Valk
1981 Jeannette Kreuze NK 420
1981 Wouter Hagoort Fred Bulk NK Valk
1982 Jan van Staveren   Henk Barnhard NK Regenboog
1982 Wouter Hagoort   Fred Bulk NK Valk
1983 Jan van Staveren NK Draak
1983 Jan van Staveren   Henk Barnhard NK Regenboog
1983 B. Kraan   M. Kraan NK Valk
1985 Fred Imhoff NK Draak
1985 Peter Hoogendam   Bart Jan Keijzer NK Regenboog
1986 Marleen Gaillard NK 12-voetsjol
1986 Fred Imhoff NK Draak
1986 Pieter Heerema NK IOR IV
1986 Jan van Staveren NK Randmeer
1987 Jan van Staveren PIP 16m2
1987 Wouter Hagoort NK O-jol
1987 Jan van Staveren   Wouter Hagoort   Henk Barnhard NK Regenboog
1988 Fred Imhoff NK Draak
1988 Fred Imhoff WK Draak
1988 Wouter Hagoort NK O-jol
1988 Kees Barnhard Henk Barnhard NK Valk
1989 Fred Imhoff WK Draak
1990 Fred Imhoff NK Draak
1990 Rob de Kraa   Fred Bulk NK Regenboog
1990 Roy Heiner NK Soling
1991 Carolijn Brouwer WK Laser Radiaal Jeugd
1991 Bart Kraan NK Valk
1991 Martijn de Liefde NK Vaurien
1991 Paul de Heus NK Yngling
1992 Fred Imhoff   Richard van Rij NK Draak
1992 Gert Kwikkers NK Finn
1992 Carolijn Brouwer NK Laser Radiaal
1992 Rob de Kraa   Fred Bulk NK Regenboog
1992 Gijs Bertels NK Splash
1992 Martijn de Liefde   Robert de Liefde NK Vaurien
1993 Mark Neeleman PIP 16m2
1993 Fred Imhoff NK Draak
1993 Fred Imhoff   Richard van Rij WK Draak
1993 Roy Heiner   John den Engelsman Bart Verschoor   Arnoud Hummel    IYRU Nations Cup J/22
1993 Carolijn Brouwer WK Laser Radial Dames
1993 Mats Hellman WK Optimist
1993 Mark Neeleman NK Regenboog
1993 Jeroen den Boer NK Splash
1993 Martijn de Liefde   Robert de Liefde NK Vaurien
1994 Martijn du Prie   Edgar Westerhuijs NK 420
1994 Carolijn Brouwer   Annemiek Beemster NK 470
1994 Tiemen Zijlstra NK Cadet
1994 Bob Smolders NK Contender
1994 Fred Imhoff   Richard van Rij NK Draak
1994 Roy Heiner NK IMS-klasse
1994 Stephan de Vries NK Optimist
1994 Hans Schelling   Rien van Paridon NK Valk
1995 Peter Peet Albert Kooijman Robbert Baggers NK NK Matchracen
1995 Martijn du Prie   Edgar Westerhuijs NK 420
1995 Wim Langeslag   Peter van Koppen NK FD
1995 Mark Neeleman NK J/22
1995 Mark Neeleman   Martin Baas WK J/22
1995 Bob Smolders   Bart Lochtenberg EK Laser5000
1996 Martijn du Prie   Edgar Westerhuys NK 420
1996 Geert Markx NK 16m2
1996 Fred Imhoff   Sven Machielsen   Richard van Rij NK Draak
1996 Carolijn Brouwer WK Europe
1996 Wim Langeslag   Peter van Koppen KK FD
1996 Roy Heiner OS Brons Finn
1996 Pieter Heerema NK J/22
1996 Mats Hellman WK Laser 2
1996 Mark Neeleman   Peter Hoogendam   Robert Jan Beck NK Regenboog
1996 Bart Kraan   Ton van Berkel NK Valk
1996 Femke Pieksma WK Vaurien dames Jr.
1997 Bart La Grouw   Stephan La Grouw NK 420
1997 Wouter van Catz NK Europe (heren)
1997 Albert Kooijman   Robbert Baggers   Dolf Peet EK J/22
1997 Bart Kraan   Ton van Berkel NK Sharpie
1997 Hans Schelling   Mark van Aanholt NK Valk
1997 Geert Markx   Wilma Markx   Frank Lieve NK Yngling
1998 Jeroen den Boer   Erik van Dalen NK 470
1998 Fred Imhoff   Richard van Rij   Sven Machielsen EK Draak
1998 Carolijn Brouwer WK Europe
1998 Carolijn Brouwer NK Europe (dames)
1998 Carolijn Brouwer ISAF Sailer of the year
1998 Wouter van Catz NK Europe (heren)
1998 Wik Becker   Ben van der Hoeven NK J/22
1998 Rob de Kraa   Jan Huib van de Stadt NK Regenboog
1999 Albert Kooijman NK IMS 2
1999 Johanna Innemee   Lobke Berkhout NK 420
1999 Joost Houweling NK Regenboog
1999 Roy Heiner   Dirk de Ridder   Peter van Niekerk EK Soling
1999 Jan Pieter Braam NK Solo
2000 Bart Peeters   Olivier Bakker NK 420
2000 Albert Kooijman   Michaela Kooijman  Fred Bulk   Boris Bulk NK IMS1
2000 Dirk de Ridder EK J/22
2000 Jeroen den Boer NK Matchracen
2000 Klaartje Zuiderbaan EK Matchracen J/22
2000 Martin Baas NK O-Jol
2000 Job Volwater EK Sharpie
2001 Hans Nadorp   Erik Wesselman   Frans van Schellen NK 5,5
2001 Fokke Lucas NK 420
2001 Sven Coster EK IMS
2001 Carolijn Brouwer NK IMS 2
2001 Claar van der Does NK J/22
2001 Albert Kooijman   Fred Bulk   Boris Bulk Mark Brouwer   Robbert Baggers NK J/24
2001 Jan van Staveren   G.J. van Leest   J. van Gelderen NK Regenboog
2001 Jeroen den Boer NK Teamzeilen
2001 Bart Kraan   Ton van Berkel NK Valk
2002 Sven Coster   Kalle Coster NK 470
2002 Pieter Heerema   Joost Houweling   Dolf Peet NK Draak
2002 Carolijn Brouwer NK Europe (dames)
2002 Bob Smolders NK FD
2002 Albert Kooijman   Robbert Baggers   Dolf Peet EK J/22
2002 Fred Moerman NK J/22
2002 Albert Kooijman   Fred Bulk   Boris Bulk Mark Brouwer   Robbert Baggers EK J/24
2002 Albert Kooijman   Fred Bulk   Boris Bulk Mark Brouwer  Robbert Baggers NK J/24
2002 Eduardo van Vianen NK Laser
2002 Mandy Mulder NK Optimist
2002 Jan van Staveren NK Regenboog
2002 Frans van Schellen NK Spanker
2002 Jeroen den Boer NK Teamzeilen
2002 Dirk de Ridder   Volvo Ocean Race19
2003 Peter van Niekerk America's Cup Alinghi
2003 Fred Imhoff EK Draak
2003 Albert Kooijman   Fred Bulk   Boris Bulk Mark Brouwer   Robbert Baggers NK J/24
2003 Marco van Driel Martijn Worseling Bart Leerling KK Maxfun
2003 Erik Wesselman WK Melges 24
2003 Frans Dagelet NK Valk
2004 Albert Kooijman Robbert Baggers Leif Tom Loose EK J/22
2004 Thierry Schmitter OS Para Brons 2.4m
2004 Fred Imhoff NK Draak
2004 Jeroen den Boer NK Matchracen
2004 J. Tijssen NK Regenboog
2005 Hans Nadorp   Erik Wesselman   Frans van Schellen NK 5.5m
2005 Marco van Driel Martijn Worseling Bart Leerling KK Maxfun
2005 Jan van Staveren  M. Morsman  W. Timmers NK Regenboog
2005 Gerard Post NK Solo
2006 Jeroen den Boer NK J/22
2006 Jeroen den Boer WK J/22
2007 Nina Keijzer   Anneloes van Veen NK 420
2007 Thierry Schmitter NK 2.4m
2007 Hans Nadorp   Erik Wesselman   Frans van Schellen NK 5.5m
2007 Peter van Niekerk America's Cup Alinghi
2007 Jeroen den Boer EK J/22
2007 Mandy Mulder NK Yngling
2008 Hans Nadorp   Erik Wesselman   Frans van Schellen NK 5.5m
2008 Jeroen den Boer EK J/22
2008 Jeroen den Boer NK J/22
2008 Erik Wesselman   Bastiaan van Nunen   Mark Brouwer KK Max Fun
2008 Mandy Mulder OS Zilver Yngling
2009 Thierry Schmitter NK 2.4m
2009 Hans Nadorp   Erik Wesselman   Frans van Schellen NK 5.5m
2009 Jeroen den Boer   Mandy Mulder   Erik Wesselman NK Teamzeilen voor Verenigingen
2010 Thierry Schmitter WK 2.4
2010 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann Bart Leerling KK Maxfun
2010 Dirk de Ridder America's Cup Oracle
2011 Thierry Schmitter WK 2.4
2011 Victorine Bredero   Frans van Schellen   Wiebe de Witte NK 5.5
2011 Claire Blom NK Laser Radiaal
2011 Jeroen den Boer NK Matchracen
2011 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann Bart Leerling KK Maxfun
2011 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann KK SB20
2012 Afrodite Zegers   Anneloes van Veen NK 470
2012 Thierry Schmitter OS Para Brons 2.4m
2012 Erik Wesselman   Bastiaan van Nunen   Mark Brouwer KK Max Fun
2012 Sam Frank NK Nacra
2012 Sam Frank WK Nacra Infusion
2012 Stijn Paardekooper EK Optimist
2012 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann KK SB20
2012 J. den Boer   M. Mulder   C. Howe   B. Leerling  B. Juray  S. Marck   T. Allart   N. Spaans   E. Wesselman NK Teamzeilen voor Verenigingen
2013 Afrodite Zegers   Anneloes van Veen NK 470
2013 Thierry Schmitter NK 2.4m
2013 Jean Michel Lautier NK J/22
2013 Dewi Couvert NK Laser Radiaal
2013 Kalle Coster NK Lemsteraak
2013 Thomas Allart NK Matchracen
2013 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann Bart Leerling KK Maxfun
2013 Frank Lieve NK Melges 24
2013 Mandy Mulder EK Nacra 17
2013 Jeroen den Boer NK ORC1
2013 Jody de Jager   Marleen Caroline Blomsma KK RS500
2013 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann KK SB20
2013 Marleen Gaillard NK Solo
2013 Frans van Schellen NK Spanker
2014 Pieter Heerema NK Draak
2014 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann Bart Leerling KK Maxfun
2014 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann KK SB20
2014 M. Mulder   J. den Boer   E. Wesselman   A. van Veen B. Juray   S. Marck   N. Spaans   T. Allart NK Teamzeilen voor Verenigingen
2015 Mischa Heemskerk WK A-cat
2015 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann Bart Leerling KK Maxfun
2015 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann KK SB20
2016 Jeske Kisters NK 49er fx
2016 Bas Kooijman Bart Kooijman Florine Barmervaer Teun van der Wal Ole van der Vorm NK Teamzeilen voor Verenigingen U18
2016 Bart Lambriex WK 49er fx Junior
2016 Mischa Heemskerk WK A-cat
2016 Jeroen den Boer NK IRC1/ORC1
2016 Emma Savelon WK Laser 4.7
2016 Marco van Driel   Martijn Worseling Joost Assmann   Bart Leerling KK Maxfun
2016 Marco van Driel   Martijn Worseling   Joost Assmann NK SB20
2016 M. Mulder   A. van Veen   N. Keijzer   A. Zegers C. Howe   M. Heemskerk   S. Marck   E. Wesselman NK Teamzeilen voor verenigingen
2017 Afrodite Zegers   Anneloes van Veen EK 470
2017 Pieter Heerema NK Draak
2017 Mischa Heemskerk WK F18
2017 Marco van Driel   Martijn Worseling Joost Assmann   Bart Leerling KK Maxfun
2017 Bas Kooijman NK Teamzeilen Optimist
2017 Eliott Savelon WK Nacra15 Jeugd
2017 Marco van Driel Martijn Worseling  Joost Assmann KK SB20
2017 Frans van Schellen NK Spanker
2017 M. Mulder   J. den Boer   E. Wesselman   M. Worseling N. Keijzer   C. Blom   B. Leerling   L. Wierenga   W. Stiphout NK Teamzeilen voor verenigingen
2018 Hugo Dedding Sytse Boerstra Florian Vreeburg Wouter Lampe NK Teamzeilen voor verenigingen U18
2018 Frans van Schellen NK Spanker
2018 Emma Savelon NK Laser Radial U21
2018 Pieter Heerema NK Draak
2018 Mischa Heemskerk KK A Cat
2018 Mischa Heemskerk WK zilver A Cat
2018 Femme de Rijk WK RS Feva Junior
2018 Marco van Driel Martijn Worseling Joost Assman KK SB20
2018 Jean Michel Lautier KK J/22
2018 Dewi Couvert KK 49er FX
2018 Carolijn Brouwer Volvo Ovean Race Dong Feng Race team